Фармаконагляд

Фармаконагляд - це наукова та практична діяльність, пов'язана з виявленням, оцінкою, розумінням та запобіганням небажаних ефектів або інших проблем, пов’язаних з прийомом лікарського засобу.

Функціонування системи фармаконагляду відбувається у відповідності до міжнародних стандартів та українського законодавства. Для подальшого поглибленого вивчення безпеки препаратів на ринку та контролю використовується спонтанна система репортування про побічні реакції.

У разі виявлення побічних явищ на препарат одного із партнерів компанії ТОВ "Ділео Фарма”, проінформуйте про це за телефоном (093) 631-22-96 або (067) 247-73-58.

Ви можете заповнити карту-повідомлення про побічну реакцію або відсутність ефективності та надіслати її за адресою: pv.ua@biomapas.eu

Картка-повідомлення про побічну реакцію та/або відсутність ефективності для лікарів.

Картка-повідомлення про побічну реакцію та/або відсутність ефективності для пацієнтів.

Ми будемо вдячні за надання будь-якої інформації щодо виявлення нетипових проявів або побічних явищ, чи відсутності ефективності при застосуванні наших лікарських засобів.

Інформація, надіслана Вами, є суворо конфіденційною та не підлягає розголошенню, за винятком випадків, встановлених законодавством.

Підписатись на розсилку